HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

FERHAT GROUP RENT A CAR bünyesindeki son model lüks araçlar ile ve sunduğu hizmet kalitesiyle Adana oto kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır.kiralık oto denildiğinde Adana oto kiralama sektöründe akla gelen ilk isim FERHAT GROUP RENT A CAR araç kiralama hizmetidir. Oto kiralama filosundaki tamamı son model lüks araçlarıyla da ucuz araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir. Vizyonumuz En iyi fiyatlarla, en yüksek kaliteyi birarada siz degerli müşterilerimize sunmaktır.. Sizlere sunduğumuz 7/24 yol yardımıyla her zaman yanınızdayız. FERHAT GROUP RENT A CAR güvencesini ve konforunu sizde yaşayın.

MİSYONUMUZ

Firmamız; FERHAT GROUP RENT A CAR 2000 li yıllarda sektörde yerini almış olup ayrıca Ferhat Auto Gallery ve Ferhat GOLD kuyumculuk olarak faliyetlerini sürdürmektedir. Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayanmaktadır. Sektörde "Önce Müşteri Memnuniyeti" diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik Araç Kiralama hizmeti almanız için çaba göstermektedir.Otomotiv Kiralama'da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü FERHAT GROUP Rent A Car'da bulacaksınız..

NEDEN BİZ ?

• İşimizi en doğru şekilde, gönülden ve hakkıyla sahiplenerek yaparız. • Kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet veririz. • Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranırız. • Müşteri odaklı çalışmayı benimseriz bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız. • Tüm iletişimlerimizde önce sizleri dinleyerek sorunlarınızı anlarız ve hemen çözüm üreterek sorunlarınızı çözeriz.

ALDATILAN HER MÜŞTERİ KAYBEDİLEN BİR SERVETTİR .(Yusuf DÜNDAR)

HAKKIMIZDA

FERHATGROUP

Firmamız; FERHAT GROUP ikibinli yılında sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayanmaktadır. Sektörde "Önce Müşteri Memnuniyeti" diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik Araç Kiralama hizmeti almanız için çaba göstermektedir. Otomotiv Kiralama'da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü Ferhat Groups Rentacar'da bulacaksınız. Firmamızın Adana Ceyahan İlçe köprü başo mevkiinde hizmetinizdedir. Neden Ferhat Groups Rent A Car ? Ferhat Groups Rentacar bünyesindeki son model lüks araçlar ile ve sunduğu hizmet kalitesiyle Adana Adana'da oto kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır. Son model araçları ile , kiralık oto denildiğinde Ceyhan 'da oto kiralama sektöründe akla gelen ilk isim Ferhat Groups Rentacar araç kiralama hizmetidir. Ferhat Groups Rent A Car Oto kiralama filosundaki tamamı son model lüks ve orta segment araçlarıyla da ucuz araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir. En iyi fiyatlarla, en yüksek kaliteyi birarada sunan Üç Kardeşler Rent A Car, müşterilere sunduğu 24 saat yol yardımıyla her zaman yanınızdadır. Ferhat Groups Rentacar Kurumsal Oto Kiralama Firmanızın Araç kiralama yöntemiyle artık VIP Aracı Var! Kurumsal platformda, şirketinizin prestijini arttırmak için lüks araç kiralama avantajlarını yaşayın. Müşterileriniz yada şirket bağlantılarınız daha size gelmeden etkilensin. Markasının prestijini sizinle paylaşan, konforuyla ve güç gösterisiyle hayranlık kazandıran markalar . Kişisel Oto Kiralama Ferhat Groups Rentacar Filosundaki gerek VİP Araç kiralama gerekse Lüks ve Orta segment araç kiralama ile farklı isteklere farklı çözümler üretiyor. Kişisel olarak tercihleriniz dahilinde önceden planladığınız özel günleriniz için Ferhat Group Auto Rent a Car çözüm ortağınız. Deneyimli kadrosuyla size muhteşem bir yolculuk deneyimi yaşatacak tatil ve özel günleriniz için özel çözümler sunuyor. Ferhat Groups Rent A Car size sorunsuz bir yolculuk deneyimi sağlamak için çözüm ortağınız hemen bize ulaşın ve isteklerinizi belirtmekten çekinmeyin. Ferhat Groups Rentacar kişisel ve kurumsal isteklere direkt yanıt veren En iyi kaliteyi En düşük fiyatlarla sağlayan Lüks Araç kiralama servisidir. Araçlarımızın bakımları markaların yetkili servislerinde yapılmaktadır. Araçlarımız kiralama sürecinde tam garanti altındadır. 7 gün 24 saat yol yardımı servisini istediğinizde kullanabilirsiniz.